Sosyal Medya'nın web sitenizin arama motorlarındaki konumunu etkilediğini biliyor muydunuz? Sosyal Medya'nın gücü her geçen gün artmakla birlikte insanların en fazla zaman geçirdiği web siteleri sosyal medya siteleri olmaya başlamıştır.

Facebook Türkiye'de 34 milyon kullanıcıya ulaşmış bu rakam internete giren nüfusun %94'ü ne tekabül etmektedir, Twitter ise 9,6 milyon Türk kullanıcı üyesiyle Türkiye'deki 2. büyük sosyal medya sitesidir. Google verilerine göre dünyada en fazla sosyal medya kullanan ülke Türkiye'dir.

Hizmetlerimiz

Facebook Reklamları, Facebook Hesap Yönetimi, Twitter Reklamları, Twitter Hesap Yönetimi, İnstagram Reklamları, İnstagram Hesap Yönetimi.

Facebook Reklamları

Facebook günümüzde en fazla kullanılan online reklam mecralarından birisidir. Facebook ile insanları hedef kitlenizin demografik yapısına göre hedefleyebilir ve ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Örneğin İstanbul'da yaşayan ve film izlemeyi seven insanlar hedef kitleniz ise bu insanları hedefleyerek reklamlarınızın bu hedef kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Arama motoru reklamcılığından en büyük farkı insanları bir ürüne yönlendirme amacı taşımaktadır. Oysa arama motoru reklamcılığında bir ürünü arayan kişiye reklamlarınız gösterilmekte böylece satış olasılığınız artmaktadır. Yani Facebook reklamlarında daha çok ürünlerinizin bilinirliliğini arttırmaya yönelik veya arama motorlarında aranmayan konularla ilgili hizmetleri tanıtmaya yönelik hizmetlerin reklamları yapılmalıdır.

Facebook Hesap Yönetimi

Türkiye'de en fazla kullanılan web sitesinde hala yok musunuz? Facebook sayfanız etkin değil mi? Adgoritma facebook sayfanızın hesap yönetimini kurallara uygun olarak yapar ve hareketlerin artmasını sağlar. Öncelikle hedef kitlenize yönelik reklamcılık faaliyetleriyle sayfanızı beğenen kişi sayısı arttırılır ardından sayfanızda yapılacak paylaşımlar ile ürünlerinizin hedef kitlenize ulaşması sağlanır. Böylece etkin bir Facebook mecrasına sahip olursunuz ayrıca yaptığımız paylaşımlar web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olur.

Twitter Reklamları

Günümüzde etkin kullanılan sosyal medya mecralarından bir diğeri de Twitter'dır. Twitter üzerinden reklamlarınız ilgi alanları, cihazlar, cinsiyet gibi demografik hedeflemeler ile yayınlanır. Adgoritma olarak firmalara Twitter reklamları konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Twitter Hesap Yönetimi

Adgoritma, firmanızın hedef kitlesine yönelik takipçi arttırma çalışmaları, kurallara uygun paylaşımlar ve Trendlerin takibi ve trendlere uygun paylaşımların yapılması gibi hizmetler vermektedir.

İnstagram Reklamları

Görsellerin paylaşıldığı ünlü sosyal medya sitesi instagram Türkiye'de en fazla kullanılan 3. sosyal medya mecrasıdır. Ürünlerinizin veya hizmetleriniziin marka bilinirliliğini arttırmak için instagram iyi bir seçim olabilir.

İnstagram Hesap Yönetimi

İnstagram hesaplarınızın daha hareketli olması için İnstagram reklamları ile entegre hesap yönetimi hizmetleri vermekteyiz.

Ayarlar

Menü

Paylaş

Ürün beğenmek için hesap oluşturunuz.

Giriş

İzleme listesi oluşturmak için kayıt olun.

Giriş